Ogród zimowy

Ogród zimowy to możliwość obcowania z przyrodą przez cały rok

image

Ogród zimowy

Całoroczna konstrukcja ogrodu zimowego poprzez duże przeszklenia maksymalnie doświetla wnętrza i przez to jest to szczególne wnętrze.  Prawidłowo zaaranżowane wnętrze będzie atrakcją dla domowników jak i dla gości sprzyjając relaksowi i wyciszeniu oraz powiększając użytkową powierzchnię domu.

Ogrody zimowe ALUHAUS to sprawdzona technologia zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania, estetyka wykonania i gwarancja niezawodności.

KONSTRUKCJA

Indywidualnie opracowany szkielet – całorocznego ogrodu zimowego, wykonana jest z aluminium firmy TS Aluminium, która jest odporna na niekorzystne czynniki atmosferyczne

SYSTEM

Możliwość doboru elementów bocznych, montowanych między słupami, w dowolnym systemie, zarówno z PVC jak i aluminium

WENTYLACJA

Zapewniająca komfort użytkowania ogrodu przez cały rok:
– zastosowanie okien uchylnych, sterowanych mechanicznie bądź elektrycznie
– zastosowanie turbiny wentylacyjnej o wielostopniowej regulacji przepływu
– możliwość montażu nawiewników higrosterowanych

SZYBA

Zespolona (jedno- lub dwukomorowa) o zwiększonych właściwościach termoizolacyjnych, bez uciążliwego ciemnego odblasku i „efektu brudnych firanek”. Możliwość zastosowania dużej liczby kombinacji szkła: bezpiecznego, antywłamaniowego, ornamentowego, hartowanego i wielu innych.

W dachu ogrodu zimowego montowane jest szkło zespolone, w którym szyba zewnętrzna jest szybą hartowaną o grubości 6 mm, a szyba wewnętrzna szybą laminowaną o budowie 44,2, o dobranych do indywidualnych potrzeb klienta współczynnikach przenikania ciepła, energii słonecznej i światła.

Schematy ogrodów zimowych

Ogrody zimowe i oranżerie

Ogród zimowy może stanowić naturalne przedłużenie przestrzeni użytkowej domu. Dodatkowe pomieszczenie, z rekreacyjnych właściwości którego możemy korzystać niezależnie od warunków atmosferycznych planujących na zewnątrz, także poza sezonem letnim. Planując oranżerię lub ogród zimowy warto zwrócić uwagę na systemy znanych i cenionych producentów. Jednym z nich jest z pewnością marka Aluhaus, w ofercie której znajdziecie Państwo ogrody zimowe o doskonałych parametrach użytkowych.

Ogrody zimowe i oranżerie Aluhaus: Rozwiązania dla wymagających

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów rekomendowany salon okien i drzwi Locuss oferuje ogrody zimowe i oranżerie Aluhaus. Oferowane rozwiązania bazują na indywidualnie opracowanym szkielecie, co umożliwia dopasowanie konstrukcji ogrodu do bryły budynku i zapewnienie maksymalnego komfortu użytkowania oranżerii. Dodatkowym atutem tak konstruowanych ogrodów i oranżerii jest możliwość wyboru elementów bocznych adekwatnie do indywidualnych potrzeby i oczekiwań inwestora.

Ogrody zimowe z montażem – Warszawa i okolica

Jako dostawca wysokiej jakości rozwiązań z zakresu konstrukcji zewnętrznych aluminiowych oferujemy ogrody zimowe i oranżerie wraz z profesjonalnym montażem. Nasze Zespoły Monterskie zostały przeszkolone przez producenta oranżerii Aluhaus, co gwarantuje ich prawidłowy i bezpieczny montaż. Usługi realizujemy na potrzeby klientów prywatnych, jak również wybranych obiektów komercyjnych. Wznosimy oranżerie dla restauracji, hoteli, salonów Wellness&SPA.

Do współpracy zapraszamy Klientów z Warszawy i okolicy. Warszawa-Wawer, Góra Kalwaria, Konstancin, Piaseczno, Pruszków – to lokalizacje, które obsługujemy. Na miejsce montażu dostarczamy wszystkie elementy konstrukcyjne i systemy mocowań zgodnie ze specyfikacją wyszczególnioną w zamówieniu. Konstrukcję montujemy z zachowaniem najwyższych standardów, co przekłada się na jej stabilność, trwałość oraz estetykę wykonania.