Ogród zimowy

Ogrody zimowe

Ogród zimowy poprzez duże przeszklenia maksymalnie doświetla wnętrza i przez to jest to szczególne wnętrze.  Prawidłowo zaaranżowane wnętrze będzie atrakcją dla domowników jak i dla gości sprzyjając relaksowi i wyciszeniu. Ogród zimowy powiększa także użytkową powierzchnię domu.

Ogrody zimowe ALUHAUS to sprawdzona technologia zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania, estetyka wykonania i gwarancja niezawodności.

Konstrukcja

Indywidualnie opracowany szkielet – konstrukcja ogrodu, wykonana z aluminium firmy TS Aluminium, która jest odporna na niekorzystne czynniki atmosferyczne

System

Możliwość doboru elementów bocznych, montowanych między słupami, w dowolnym systemie, zarówno z PVC jak i aluminium

Wentylacja

Zapewniająca komfort użytkowania ogrodu przez cały rok:
– zastosowanie okien uchylnych, sterowanych mechanicznie bądź elektrycznie
– zastosowanie turbiny wentylacyjnej o wielostopniowej regulacji przepływu
– możliwość montażu nawiewników higrosterowanych

Szyba

Zespolona (jedno- lub dwukomorowa) o zwiększonych właściwościach termoizolacyjnych, bez uciążliwego ciemnego odblasku i „efektu brudnych firanek”. Możliwość zastosowania dużej liczby kombinacji szkła: bezpiecznego, antywłamaniowego, ornamentowego, hartowanego i wielu innych.

W dachu ogrodu zimowego montowane jest szkło zespolone, w którym szyba zewnętrzna jest szybą hartowaną o grubości 6 mm, a szyba wewnętrzna szybą laminowaną o budowie 44,2, o dobranych do indywidualnych potrzeb klienta współczynnikach przenikania ciepła, energii słonecznej i światła.

Skontaktuj się z nami >>

Schematy ogrodów zimowych

  • Ogród zimowy
  • Ogród zimowy
  • Ogród zimowy Warszawa
  • Zabudowa tarasu
  • Ogród zimowy