Drzwi drewniane

Drewno od stuleci cenione jest jako materiał konstrukcyjny. Drewno to materiał szlachetny, który nadaje zewnętrznym drzwiom wejściowym niebywałego uroku.

image

Drzwi drewniane AGMAR

W ofercie drzwi Agmar znajdziemy rozwiązania spełniające podstawowe funkcje i zapewniając bezpieczeństwo. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku związaną z produkcją stolarki otworowej. Agmar jest otwarty na realizacje indywidualnych projektów na podstawie projektu Klienta. Przystępna cena powoduje, że oferta jest zdecydowanie konkurencyjna, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów użytkowych.

image

Drzwi wejściowe CAL

Firma CAL w szczególny sposób dba o to byś mógł cieszyć się produktem najwyższej jakości. Drewniane drzwi wejściowe CAL spełniają marzenia o pięknym, ciepłym i bezpiecznym domu – dla Ciebie i Twojej rodziny. Drzwi charakteryzują się bardzo niską przenikalnością cieplną (Ud równy nawet 0,58Wm2K) i standardowo są wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe RC2. Wszystkie wprowadzone rozwiązania skutecznie wpływają na komfort życia i utrzymują pozycję CAL jako lidera w zakresie produkcji drewnianych drzwi wejściowych.

image