Brama garażowa

Brama jest jednym z ważniejszych elementów wykończenia budynku. W naszej ofercie znajdziesz bramę Hormann, Oknoplast oraz Wiśniowski – czyli solidną, bezpieczną i dopasowaną wyglądem do elewacji.

image

BRAMA GARAŻOWA

W zależności od rodzaju garażu, brama może być kolejnym wejściem do domu. W związku z tym nasi Klienci zwracają szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania. Nasza oferta obejmuje bramy garażowe czołowych producentów o odpowiedniej izolacji cieplnej. Oferowane przez nas bramy  mogą być wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe oraz możliwość sterowania ze smartphone. To wszystko przekłada się na elastyczną ofertę rozwiązań, w ramach której dostarczamy bramy garażowe różnych typów:

  • bramy segmentowe,
  • bramy uchylne,
  • bramy rolowane.

Gramy garażowe z montażem: Warszawa i okolica

Jesteśmy rekomendowanym dostawcą rozwiązań z zakresu stolarki otworowej i bram garażowych. Oferowane bramy garażowe zapewniamy w wielu wariantach wykończenia, dzięki czemu idealnie odpowiadają kolorystyce wybranej wcześniej stolarki okiennej i drzwiowej. Wszystkie bramy z oferty (segmentowe, uchylne i rolowane) dostarczamy wraz z usługą montażu. Montaż bram garażowych realizujemy na potrzeby klientów prywatnych z województwa mazowieckiego. Zrealizowaliśmy już dziesiątki montaży w lokalizacjach, takich jak: Warszawa, Warszawa-Wawer, Góra Kalwaria, Konstancin, Piaseczno oraz Pruszków.

Klientów zainteresowanych wyborem niezawodnych bram garażowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości Zespół Locuss pozostaje do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze bramy, która najlepiej spełni założenia projektowe.

Brama wjazdowa do garażu

Brama segmentowa

Do najcieplejszych bram garażowych zaliczamy bramy segmentowe ze względu na swoją budowę. Brama segmentowa występuje również z drzwiami. Segmenty bramy są to panele o grubości od 40 mm do 70 mm połączone ze sobą zawiasami. Brama garażowa występuje bez napędu oraz z napędem podsufitowym lub bocznym.

Charakterystyka bram segmentowych:
1. segment bramy wypełniony pianką poliuretanową
2. konstrukcja wykonana z ocynkowanych elementów stalowych
3. brama uszczelniona na całym obwodzie
4. w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
5. uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
6. segmenty posiadają zabezpieczenie uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch segmentów

W naszej ofercie brama segmentowa – HORMANN, WIŚNIOWSKI, OKNOPLAST

Brama wjazdowa do garazu

Brama uchylna

Wraz z zaostrzeniem przepisów budowlanych związanych ze zwiększoną termoizolacją budynku bramy uchylne zostały wyparte przez bramy segmentowe. Jednak w modernizowanych budynkach wybierane są przede wszystkim ze względu na przystępną cenę i niewielką ilość potrzebnego miejsca do ich zamontowania.

Charakterystyka bram uchylnych:
1. Skrzydło wykonane z blachy stalowej ocynkowanej – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia bądź z blachy stalowej ocynkowanej perforowanej
2. elementy ościeżnicy zespolone są ze sobą za pomocą połączeń skręcanych
3. układ sprężyn wspomagający podnoszenie i opuszczanie skrzydła bramy
długoletnią i cichą pracę zapewniają łożyskowane rolki
4. dwupunktowe ryglowanie zapewnia bezpieczeństwo przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby.

W naszej ofercie brama – HORMANN, WIŚNIOWSKI

Brama do garazu-szybkobieżna

Brama rolowana

Brama do garażu rolowana zajmuje najmniej miejsca i jest wykonana z wąskich kilkucentymetrowych stalowych lub aluminiowych paneli schowanych w skrzynce jak roleta okienna. Ten rodzaj bramy świetnie się sprawdzi gdy mamy wąski i niski garaż.

W naszej ofercie brama WIŚNIOWSKI

Tagi: Warszawa – Piaseczno – Góra Kalwaria – Tarczyn: brama garażowa, brama segmentowa, brama do garażu, brama do domu, wymiana bramy garażowej