Uszczelnianie okien

Zadaniem okien jest ochrona wnętrza przed chłodem, wilgocią i hałasem. Z czasem okna tracą swoje pierwotne właściwości, rozszczelniają się, coraz gorzej tłumią hałasy dobiegające z zewnątrz.

Uszczelnianie okien to kompleksowa usługa, w ramach której wykonujemy prace mające na celu poprawę szczelności okien, podniesienie ich parametrów termicznych i akustycznych. Standardowo uszczelnianie okien polega na wymianie wysłużonych uszczelek, które z biegiem czasu ulegają stopniowej degradacji. Dzięki wymianie uszczelek możemy przywrócić pierwotną szczelność ramy okiennej, a co za tym idzie zwiększyć komfort użytkowania pomieszczenia. Dotyczy to zarówno komfortu cieplnego, jak i akustycznego. Uszczelnianie i regulacja okien idą w parze, dlatego w ramach uszczelniania okien przeprowadzamy również ich regulację. Regulacja okien niweluje wszelkie zmiany pozycji skrzydła względem ramy okiennej i uszczelek, w wyniku czego poprawie ulega szczelność ramy okiennej.

Dlaczego warto regularnie uszczelniać okna?

Uszczelnianie okien – Warszawa

Usługi związane z uszczelnianiem okien kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Piaseczno, Pruszków, Góra Kalwaria, Sulejówek, Konstancin Jeziorna – to zaledwie kilka z lokalizacji, które obsługujemy. Specjalizujemy się w uszczelnianiu wszystkich typów okien.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Locuss z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i sprawdzą, czy Twoje okno rzeczywiście wymaga uszczelnienia czy np. regulacji. Warto bowiem pamiętać  tym, że powodem odczuwalnego chłodu przy uszczelkach okiennych może być nie tylko ich stan, ale również rozregulowanie skrzydła okiennego. Dlatego w sytuacji, w której okna tracą szczelność warto skorzystać z pomocy profesjonalnego i wszechstronnego serwisu.