Rolety

Rolety zewnętrzne OKNOPLAST są tym elementem zabudowania, który doskonale obniża straty cieplne, zapewnia ochronę akustyczną i posiada cechy antywłamaniowe. To mało? Rolety dodatkowo a przy tym prezentuje design, który potęguje piękno okien i całego domu.

image

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Szukasz dodatków do nowo zakupionych okien, które przy okazji zwiększą ich parametry techniczne? Sprawdź naszą ofertę na rolety zewnętrzne OKNOPLAT – Luna i Terra, z których każda posiada unikatowe cechy i parametry techniczne.

Rolety do nowego domu - oknoplast - locuss

LUNA

Rolety podtynkowe Luna w głównej mierze zabezpieczą Twój dom przed uciekającym ciepłem. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie nawet w najmroźniejszą zimę. Odpowiada za to bardzo trwała konstrukcja wykonana z najlepszego, wysokogatunkowego aluminium, zapewniająca szczelność, która potęgowana jest przez montaż przeprowadzony wyłącznie po zewnętrznej stronie okien, z wykorzystaniem profilu pełniącego rolę ich przedłużenia. To nasz niezawodny sposób na maksymalnie trwałe i efektywnie działające produkty, często nazywane jako rolety antywłamaniowe. Dzięki temu, rolety nie wpuszczają do wnętrza zimna i nie wypuszczają cennego ciepła. To doskonały sposób na ochronę domu i zmniejszenie wartości rachunków za ogrzewanie, które z roku stale rosną.

Roleta zewnętrzna - oknoplast - locuss

TERRA

Chcesz poprawić bezpieczeństwo swojego domu? Rolety natynkowe Terra są produktem, przy produkcji którego skorzystaliśmy nie tylko z w pełni autorskiego projektu, ale też z najlepszych i najbardziej trwałych i odpornych materiałów. Bezpieczeństwo całego domu wzrasta również dzięki sposobowi, w jaki przeprowadza się montaż rolet Terra – wypełniając dokładnie wnękę między oknami a ścianą domu. Dzięki temu, i dodatkowym walorom estetycznym rolety Terra to również światowej klasy design. Nasze rolety natynkowe świetnie sprawdzą się w każdym domu, jeszcze bardziej zwiększając bezpieczeństwo domowników i ogólne wrażenia estetyczne budynku.