Okna tarasowe

Okna tarasowe i balkonowe OKNOPLAST są zróżnicowane zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i estetycznych. Przy tym, gwarantują Klientom wygodne i bezpieczne wyjście oraz większą ilość światła we wnętrzu domu. Ta optycznie go powiększa i rozjaśnia nawet najciemniejszy kąt pokoju.

image

OKNA TARASOWE

Okna tarasowe OKNOPLAST to nasza autorska konstrukcja, która pozwala na tworzenie bardzo dużych przeszkleń, bezpiecznych progów i wyjścia, zarówno na taras, balkon, jak i do ogrodu. Oferujemy niekonwencjonalny design, będący odpowiedzią na aktualne trendy architektoniczne oraz działanie, które będzie tak samo wygodne przez lata efektywnego użytkowania.

HST Premium

HST Premium to rozwiązanie idealne do dużych pomieszczeń z równie dużym tarasem. Jeśli posiadasz taras, koniecznie zapoznaj się z tym modelem. Za sprawą udoskonalonej budowy drzwi tarasowych HST Premium masz do dyspozycji wyjście o szerokości do 6,5 m wprowadzające do wnętrza jeszcze większą ilość światła. Całości dopełnia nowoczesny system działania i specjalne okucia, które sprawiają, że do obsługi drzwi HST Premium potrzeba niewielkiego nakładu sił. Tego rodzaju drzwi może obsługiwać nawet dziecko. Okna tarasowe bez progu to maksymalnie duży komfort użytkowania.

HST

Okna i drzwi tarasowe HST dedykujemy wnętrzom o odrobinę mniejszym metrażu – w takich warunkach sprawdzają się w każdym domku jednorodzinnym z wyjściem na taras lub do ogrodu. W odróżnieniu od tradycyjnego balkonu duże przeszklenia pozwolą się Tobie cieszyć widokiem ogrodu i czerpać radość z maksymalnie rozjaśnionego wnętrza. Przy tym, za sprawą udoskonalonego systemu otwierania i zamykania posłużą Ci na długie lata.

SLIDE

Szukasz rozwiązania okna tarasowego, które będzie funkcjonalne i optymalne kosztowo? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – drzwi tarasowe, które są łatwe w obsłudze i dzięki takiemu rozwiązaniu optymalnie wykorzystasz powierzchnię wewnątrz pomieszczenia. W modelu SLIDE znajdziesz innowacyjny mechanizm zamykania łączący najlepsze cechy systemów drzwi tarasowych PSK i HST. Skrzydło ruchome po przekręceniu klamki w górę porusza się swobodnie i lekko wzdłuż osi. Dzięki temu do otwarcia i zamknięcia nie jest wymagane użycie siły. Kolejnym atutem drzwi tarasowych SLIDE jest wytrzymałość na napór wiatru z zewnątrz oraz wodoszczelność.

PSK i PSK-Z

Posiadasz mieszkanie o niewielkim metrażu? To mit, że małego metrażu nie można skomponować z przesuwnymi drzwiami balkonowymi. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z zaprzeczają temu w 100%. To właśnie w nich zastosowaliśmy smuklejsze skrzydła, solidniejsze ramy i system uchylno-przesuwny, który umożliwia osiągnięcie aż 1,6-metrowej szerokości. W tym rozwiązaniu znajdziesz dodatkowe uszczelnienia i maksymalne powierzchnie szyb, które wpuszczają do wnętrza tyle światła, ile tylko potrzebujesz. To ważne, ponieważ drzwi przesuwne PSK i PSK-Z zapewniają odpowiednią ilość atrakcyjnego i zdrowego światła słonecznego oraz zadbają o to, żebyś się cieszył ciepłem w domu.

PSK Atrium

Interesuje Cię przede wszystkim minimalizm i komfort użytkowania? PSK Atrium to piękno prostych form. Idealnie sprawdzą się w przypadku modnych wnętrz skandynawskich, potęgując ogólny design Twojego domu. Okna tarasowe PSK Atrium nadają wnętrzom świeżości nie tylko za sprawą większej ilości światła, ale również samego koloru w jakim została stworzona cała konstrukcja. Do tego, okno tarasowe PSK Atrium dbają o to, aby do wnętrz nie wdarło się zimno. Warto zaufać temu modelowi, który choć niepozorny, doskonale sprawdza się w absolutnie każdych warunkach.