Okna tarasowe

Okna tarasowe i balkonowe OKNOPLAST są zróżnicowane zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i estetycznych. Przy tym, gwarantują Klientom wygodne i bezpieczne wyjście oraz większą ilość światła we wnętrzu domu. Ta optycznie go powiększa i rozjaśnia nawet najciemniejszy kąt pokoju.

image

OKNA TARASOWE

Okna tarasowe OKNOPLAST to nasza autorska konstrukcja, która pozwala na tworzenie bardzo dużych przeszkleń, bezpiecznych progów i wyjścia, zarówno na taras, balkon, jak i do ogrodu. Oferujemy niekonwencjonalny design, będący odpowiedzią na aktualne trendy architektoniczne oraz działanie, które będzie tak samo wygodne przez lata efektywnego użytkowania.

HST Premium

HST Premium to rozwiązanie idealne do dużych pomieszczeń z równie dużym tarasem. Jeśli posiadasz taras, koniecznie zapoznaj się z tym modelem. Za sprawą udoskonalonej budowy drzwi tarasowych HST Premium masz do dyspozycji wyjście o szerokości do 6,5 m wprowadzające do wnętrza jeszcze większą ilość światła. Całości dopełnia nowoczesny system działania i specjalne okucia, które sprawiają, że do obsługi drzwi HST Premium potrzeba niewielkiego nakładu sił. Tego rodzaju drzwi może obsługiwać nawet dziecko. Okna tarasowe bez progu to maksymalnie duży komfort użytkowania.

Drzwi tarasowe przesuwne, bez progu

HST Motion S

Drzwi tarasowe HST MOTION S dla tych, którzy oczekują nowatorskich rozwiązań i komunikacji bez barier. W odróżnieniu od tradycyjnego balkonu duże przeszklenia pozwolą się Tobie cieszyć widokiem ogrodu i czerpać radość z maksymalnie rozjaśnionego wnętrza. Przy tym, za sprawą udoskonalonego systemu otwierania i zamykania posłużą Ci na długie lata. Maksymalna wysokość to 2,7m, szerokość 6m.

SLIDE

Szukasz rozwiązania okna tarasowego, które będzie funkcjonalne i optymalne kosztowo? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – drzwi tarasowe, które są łatwe w obsłudze i dzięki takiemu rozwiązaniu optymalnie wykorzystasz powierzchnię wewnątrz pomieszczenia. W modelu SLIDE znajdziesz innowacyjny mechanizm zamykania łączący najlepsze cechy systemów drzwi tarasowych PSK i HST. Skrzydło ruchome po przekręceniu klamki w górę porusza się swobodnie i lekko wzdłuż osi. Dzięki temu do otwarcia i zamknięcia nie jest wymagane użycie siły. Kolejnym atutem drzwi tarasowych SLIDE jest wytrzymałość na napór wiatru z zewnątrz oraz wodoszczelność.

PSK i PSK-Z

Posiadasz mieszkanie o niewielkim metrażu? To mit, że małego metrażu nie można skomponować z przesuwnymi drzwiami balkonowymi. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z zaprzeczają temu w 100%. To właśnie w nich zastosowaliśmy smuklejsze skrzydła, solidniejsze ramy i system uchylno-przesuwny, który umożliwia osiągnięcie aż 1,6-metrowej szerokości. W tym rozwiązaniu znajdziesz dodatkowe uszczelnienia i maksymalne powierzchnie szyb, które wpuszczają do wnętrza tyle światła, ile tylko potrzebujesz. To ważne, ponieważ drzwi przesuwne PSK i PSK-Z zapewniają odpowiednią ilość atrakcyjnego i zdrowego światła słonecznego oraz zadbają o to, żebyś się cieszył ciepłem w domu.

PSK Atrium

Interesuje Cię przede wszystkim minimalizm i komfort użytkowania? PSK Atrium to piękno prostych form. Idealnie sprawdzą się w przypadku modnych wnętrz skandynawskich, potęgując ogólny design Twojego domu. Okna tarasowe PSK Atrium nadają wnętrzom świeżości nie tylko za sprawą większej ilości światła, ale również samego koloru w jakim została stworzona cała konstrukcja. Do tego, okno tarasowe PSK Atrium dbają o to, aby do wnętrz nie wdarło się zimno. Warto zaufać temu modelowi, który choć niepozorny, doskonale sprawdza się w absolutnie każdych warunkach.

Okna: Tarasowe, balkonowe, przesuwane

Autorskie rozwiązania Oknoplast to praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji przeszkleń wielkoformatowych w fasadach budynków jedno- i wielorodzinnych. Oferując okna tarasowe, okna balkonowe i okna przesuwne Oknoplast dostarczamy Klientom systemy:

  • dużych przeszkleń,
  • bezpiecznych progów,
  • dogodnych wyjść na taras, balkon, do ogrodu.

Jednocześnie oferowane okna tarasowe i balkonowe odznaczają się bardzo wysokimi parametrami użytkowymi. Zapewniają izolację termiczną i akustyczną. Ograniczają ryzyko związane z wtargnięciem osób niepożądanych do wnętrza domu i oferują odporność na czynniki szkodliwe – czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich bezsprzecznym atutem jest nowoczesne wzornictwo i precyzyjnie dobrana kolorystyka, dzięki którym rozwiązania Oknoplast idealnie komponują się z estetyką nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Ich ponadczasowy design to także możliwość realizacji śmiałych projektów modernizacji obiektów wykonanych w tradycyjnych technologiach.

Okna tarasowe i balkonowe: Warszawa-Wawer i okolica

Zlokalizowane na terenie Warszawy i Piaseczna rekomendowane salony okien i drzwi Locuss oferują wysokiej jakości okna PCV marki Oknoplast. Nasz asortyment obejmuje:

  • okna tarasowe,
  • okna balkonowe,
  • okna przesuwane.

Stolarkę okienną Onkoplast dostarczamy wraz z usługami montażu. Montaż okien świadczymy w nieruchomościach zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa i województwa mazowieckiego. Warszawa-Wawer, Góra Kalwaria, Konstancin, Piaseczno, Pruszków, Sulejówek – to klika z lokalizacji, które posiadamy w swoim portfolio.

Klientów zainteresowanych realizacją śmiałych projektów przeszkleń dla domów jednorodzinnych, apartamentów z tarasami oraz mieszkań w  nowoczesnej zabudowie wielorodzinnej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z systemami Oknoplast i oferowanymi przez nie możliwościami. W razie pytań lub wątpliwości Zespół Locuss pozostaje do Państwa dyspozycji. Nasi Pracownicy doskonale znają ofertę producenta, dzięki czemu mogą udzielić rzetelnych odpowiedzi i zapewnić fachowe doradztwo w zakresie wyboru okien przesuwnych na taras czy balkon.