Drzwi stalowe

Zewnętrzne drzwi stalowe wraz ze skutecznym wyposażeniem zabezpieczającym i wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej gwarantuje spokój i bezpieczeństwo oraz sprawi przyjemne uczucie komfortu we wnętrzu Twojego domu. Drzwi wykonane w tej technologii spełniają najwyższe oczekiwania jakościowe, zachowując przy tym atrakcyjną cenę.

image

Drzwi wejściowe MARTOM

W naszych salonach obejrzysz drzwi firmy MARTOM. Wąska specjalizacja produkcyjna pozwala skupić się firmie MARTOM na dopracowaniu produktów oraz produkcji komponentów we własnym zakresie. Firma posiada własną linię do obróbki blach laminowanych, zautomatyzowaną stolarnię, laser do wycinania elementów ze stali oraz sama zespala pakiety szybowe. Jednym z atutów firmy są krótkie terminy realizacji. Ciągła dbałość o koszty pozwala zaoferować drzwi w atrakcyjnych cenach. W ofercie firmy znajdziesz drzwi wejściowe do domu o bardzo wysokich parametrach utrzymania ciepła w dwóch liniach produktowych t.j. STANDARDOWYCH oraz w technologii SIMPLE ELEGANCE.

W technologii SIMPLE-ELEGANCE najpierw są montowane przeszklenia, a dopiero później jest do skrzydła wstrzykiwana piana PUR. Piana doskonale wiąże się z przeszkleniami wypełniając całą przestrzeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu stalowe drzwi wejściowe zachowują doskonałą izolację cieplną na całej powierzchni, a piana PUR znakomicie uszczelnia i usztywnia skrzydło. Drzwi wykonane w tej technologii cieszą się ogromną popularnością wśród klientów.

image
image
image
image
image
image

Stalowe drzwi wejściowe WIKĘD

Firma WIKĘD została założenia w 2002 roku. Od momentu powstania firma może się pochwalić wieloma prestiżowymi nagrodami – Gazela Biznesu oraz Diament miesięcznika Forbes. W procesie produkcji zewnętrznych  drzwi WIKĘD czuwa zaawansowany zautomatyzowany system produkcyjny. W laboratorium technologicznym specjaliści nieustannie weryfikują odporność drzwi na wiele czynników poprzez odwzorowanie ekstremalnych warunków pogodowych, sytuacji awaryjnych – na intensywnym trzaskaniu kończąc.

image
Drzwi do domu i mieszkania: Warszawa-Wawer i Piaseczno

W rekomendowanych salonach okien i drzwi Locuss w Warszawie i Piasecznie oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości drzwi stalowych  marki Mar-Tom. Drzwi stalowe odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi, dzięki czemu bardzo dobrze odpowiadają na wymogi nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego i użytkowego, jak również budownictwa tradycyjnego.

Drzwi stalowe zewnętrzne Mar-Tom odznaczają się bardzo dobrą relacją jakości do ceny. Mar-Tom wyróżnia się na tle innych producentów:

  • precyzją wykonania,
  • eleganckim i nowoczesnym wzornictwem,
  • modną kolorystyką,
  • doskonałymi parametrami izolacji cieplnej i akustycznej,
  • bezpieczeństwem,
  • funkcjonalnością poprawiającą komfort użytkowania.
Drzwi stalowe z montażem: Sprawdź zasięg oferty

Cena drzwi zamówionych w jednym z salonów Locuss obejmuje usługę profesjonalnego montażu. Drzwi stalowe z montażem dostarczamy na terenie miasta Warszawa, jak i okolicznych miejscowości. Piaseczno, Pruszków, Góra Kalwaria – to zaledwie kilka z obsługiwanych przez Locuss lokalizacji, gdzie zrealizowaliśmy już zamówienia klientów prywatnych i biznesowych. Wspieramy przedsiębiorców budujących i modernizujących obiekty firmowe, jak również lokalnych deweloperów poszukujących wysokiej jakości drzwi w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Locuss?

Jako autoryzowany partner marek PREMIUM zapewniamy Klientom dostęp do zawsze aktualnej oferty producenta oraz konkurencyjnej oferty cenowej. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami drzwi, bram i okien możemy zaoferować produkty w cenach znacznie niższych niż u konkurencji. Dodatkowym atutem naszej oferty są profesjonalne usługi. Okna, drzwi, bramy i wiele więcej rozwiązań oferujemy wraz z montażem, a w trakcie ich eksploatacji zapewniamy kompleksowy serwis, co przekłada się na ich wieloletnie użytkowanie.

Klientów zainteresowanych zamówieniem stolarki zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru konkretnych rozwiązań służymy radą i pomocą.