Okna Oknoplast

Inspiracje współczesnymi trendami architektonicznymi i najwyższa precyzja wykonania widoczne są w każdym detalu okien OKNOPLAST. Dzięki temu nasze produkty cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród klientów.

Okna Oknoplast

OKNA

Dbamy o to, aby nasze okna Oknoplast były niepowtarzalne i dopracowane w każdym szczególe. Kontrolujemy jakość naszych okien na każdym etapie produkcji. Nasze okna idealnie sprawdzą się w nowo wybudowanych domach jak i wymienianych w bloku czy kamienicy. Dobry wybór na długie lata.

Okna Oknoplast - PRISMATIC

Okno PRISMATIC

Okna Prismatic to optymalne rozwiązanie zapewniające równowagę pomiędzy wysoką jakością i nowoczesną formą. Okno PCV Prismatic jest połączeniem klasycznego wyglądu ze zwiększonym przeszkleniem dziki czemu sprawia, że wizualnie jest lżejsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz nowoczesny profil i więcej światła. Większe przeszklenia sprawiają, iż uzyskujemy wyższe parametry cieplne i tym samym przyczyniamy się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery.

PRISMATIC to autorski produkt najwyższej jakości zapewniający więcej ciepła, wyjątkowy design i wysokie właściwości ekologiczne.
Okna do domu Prismatic to optymalny wybór dla tych Klientów, którzy cenią jakość produktu i nowoczesny wygląd.

Więcej informacji >>
Okna Oknoplast - WINERGETIC PREMIUM

Okno WINERGETIC PREMIUM

Okna powinny w jak największym stopniu zmniejszać straty cieplne. Okna Winergetic Premium nie tylko je zmniejszają, ale likwidują, a to z kolei zasługa niezwykle trwałej, solidnej konstrukcji wynikającej z autorskiego, przemyślanego w każdym calu projektu stworzonego przez nasz zespół. Za tak dobre wyniki odpowiadają m.in. sama konstrukcja okien, w której umieściliśmy nowoczesne elementy, takie jak na przykład uszczelnienia EDMG, które zachowują ciepło we wnętrzu domu tak samo skutecznie w przypadku letnich upałów, czy zimowych mrozów. W oknach Winergetic Premium umieściliśmy również nowoczesne pakiety szybowe, które osadzone w ramach o zaokrąglonym kształcie potęgują również ogólne piękno okien – po prostu piękne i ciepłe okna do domu.

Więcej informacji >>
Okna Oknoplast - WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Do Twojej dyspozycji oddajemy bardzo ciepłe okna do domu Winergetic Premium Passive, zapewniające ochronę nie tylko przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, ale również przed niekorzystnym działaniem czynników pogodowych i ewentualnymi próbami włamań. Winergetic Premium Passive dbają o to zarówno w okresie największych mrozów jak i fali letnich upałów. Dlaczego okna Winergetic Premium Passive działają tak skuteczne? Wszystko dzięki najlepszym materiałom, z których zostały wykonane, a także dzięki dodatkowym okuciom, uszczelnieniom i wzmocnionemu pakietowi szybowemu. To doskonały przykład trwałego okna do Twojego domu, które wytrzyma zarówno najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne, jak i próby włamań nawet najbardziej zuchwałych włamywaczy. Zaufaj oknom Winergetic Premium Passive – one ochronią dom za Ciebie.

Więcej informacji >>
Okna Oknoplast - PIXEL

Okno PIXEL

Okna Oknoplast Pixel swoją olbrzymią popularność zyskały w głównej mierze za sprawą nowoczesnej, smukłej i pozbawionej zaokrągleń konstrukcji. Dopracowana konstrukcja okna pozwoliła nam umieścić w oknach Pixel duże przeszklenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze zyskuje większą ilość światła słonecznego. Wybierając okna Pixel nawet najbardziej typowa architektura budynku nabiera oryginalnego designu i wyróżnia go na tle innych domów. Do podkreślenia wyjątkowości wymarzonego domu oddajemy do dyspozycji szeroką paletę kolorystyczną oklein. Możesz samodzielnie dopasować do okiennych skrzydeł – ciemne lub jasne, jednolite lub zróżnicowane odcienie. Wybór należy do Ciebie. My gwarantujemy wysoką jakość okien i niepowtarzalność, która sprawdzi się w absolutnie każdym domu.

Więcej informacji >>
Okna Oknoplast - WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

Okno PROLUX

Nasi Klienci są zgodni, że okna Prolux zapewniają zaskakująco dużą powierzchnię szybową, a ta z kolei odpowiada za jasność we wnętrzach. Wszystko to zasługa maksymalnie dużych przeszkleń, stworzonych na bazie najlepszego szkła, przepuszczającego odpowiednią ilość światła. Wybierając nasze okna są odporne na docierający z zewnątrz hałas, nawet jeśli w pobliżu przebiega najbardziej ruchliwa ulica. Badania dowodzą, że Prolux to nawet 22% więcej światła w pomieszczeniach niż w przypadku tradycyjnych okien PCV dostępnych na rynku. Właśnie dzięki temu, okna Prolux są niezwykle oryginalne i praktyczne, a przy tym doskonale spełniają powierzoną im rolę zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i dużych domach jednorodzinnych.

Więcej informacji >>
Okna Oknoplast - KONCEPT

Okno KONCEPT

Dla użytkowników, którzy na pierwszym miejscu stawiają klasyczny wygląd okien, uniwersalność i solidność ich wykonania, stworzyliśmy okna Oknoplast Koncept. Co je wyróżnia? To stolarka, która w idealny sposób łączy nowoczesny, minimalistyczny styl z parametrami technicznymi o optymalnej wartości. Dzięki tym rozwiązaniom, okna Koncept zapewniają domowi zarówno atrakcyjną izolacyjność termiczną, akustyczną, bezpieczeństwo, jak i design zgodny ze współczesnymi trendami. Przy tym, okna Koncept doskonale łączą się z drzwiami tarasowymi HST, tworząc połączenie o największych przeszkleniach i aranżacyjnym minimalizmie godnym nawet najbardziej nowoczesnych wnętrz. Dzięki oknom Koncept zyskasz zarówno stylowy design, jak i komfort wynikający ze spokoju o parametry Cieplne swojego domu.

Więcej informacji >>
Okna Oknoplast

PODSUMOWANIE

Wybierając okna PCV do swojego domu wybierz okna Oknoplast. Ich wybór jest gwarancją najlepszej jakości z 7 letnią gwarancją na okna oraz 10 letnią gwarancją na szczelność pakietów szybowych. Dzięki wyborowi okien PCV, czyli najczęściej wybieranych okien, nie będziesz martwić się o ich konserwację. Okna PCV skutecznie izolują wnętrze domu od otoczenia zapobiegając stratom ciepła i skutecznie izolują pomieszczenie od hałasów z ulicy. W naszym salonie okien Locuss Oknoplast Warszawa masz możliwość obejrzenia wszystkich profili okien oraz gamę oklein o różnej kolorystyce i fakturze. Okna Oknoplast to najlepszy wybór zarówno do domów usytuowanych w miastach i poza nimi, mieszkań w blokach i kamienic.