Okna i stolarka aluminiowa

Nowoczesny designe, minimalizm i i bezpieczeństwo

image

Okna ALUHAUS

Uniwersalność produktów Aluhaus pozwala dopasować stolarkę aluminiową do każdego stylu architektonicznego. Okna aluminiowe wyróżnia bogata paleta barw oraz izolacyjność cieplna. Zastosowane rozwiązania gwarantują optymalną izolacyjność termiczną oraz wodo- i wiatroszczelność sprawiając, że stolarka aluminiowa Aluhaus stanowi doskonałe wyposażenie domów pasywnych i energooszczędnych w połączeniu z właściwym montażem. Produkty Aluhaus to idealny wybór dla osób dbających o środowisko naturalne. Stolarka aluminiowa ALUHAUS może być w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych.

Okna aluminiowe: Warszawa-Wawer

Stolarka aluminiowa to nasza specjalność. Odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających Klientów rekomendowane salony okien i drzwi Locuss dostarczają okna aluminiowe najwyższej jakości. Stolarka aluminiowa Aluhaus to produkty odznaczające się doskonałymi parametrami użytkowymi oraz niebanalnym wzornictwem. Dzięki temu doskonale wpisują się w potrzeby nowoczesnego budownictwa mieszkalnego, jak również wybranych obiektów komercyjnych.

Okna aluminiowe oferujemy w ramach dwóch Salonów Sprzedaży zlokalizowanych w Warszawie (dzielnica Wawer) i Piasecznie. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych inwestorów. Warszawa, Góra Kalwaria, Konstancin, Piaseczno, Pruszków – to zaledwie klika z lokalizacji, które posiadamy w naszym portfolio.

Klientów zainteresowanych wyborem najwyższej jakości stolarki aluminiowej zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą okien aluminiowych Aluhaus. Jesteśmy przekonani, iż ponadczasowa oferta producenta sprosta Państwa potrzebom i oczekiwaniom. W razie pytań lub wątpliwości nasz Zespół pozostaje do dyspozycji.

ALUHAUS 90 

System okien aluminiowych o grubości ramy 90 mm przeznaczony  do konstruowania okien, drzwi i witryn o wysokich parametrach termoizolacji poprzez zastosowanie przegrody termicznej o podwyższonej izolacyjności. Parametry profilu przekraczają wymogi obowiązujących przepisów i norm. Przekłada się to na oszczędność energii cieplnej co przekłada się na ochronę środowiska. Stolarka została wzbogacona o innowacyjny system odprowadzenia wody z konstrukcji  (brak widocznych elementów zaślepiających otwory odwodnieniowe). Profil pozwala na projektowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcji okiennych o wysokiej izolacyjności akustycznej odpornej na obciążenia wiatrem i charakteryzuje się wysoką wodoszczelnością.

 

BUDOWA

 • 3-komorowe kształtowniki o głębokości: 90 mm (ościeżnica okna i drzwi, skrzydło drzwi), 99 mm (skrzydło okna)
 • przegroda termiczna o szerokości 45 mm wykonana z innowacyjnych materiałów
 • nowy standard zachodzenia profilu z szybą – zwiększona głębokość znacząco poprawia właściwości termiczne i konstrukcyjne systemu
 • dodatkowe wkłady podnoszące termoizolacyjność (opcjonalnie)

WYMIARY

 • max szerokość skrzydła 1700 mm
 • max wysokość skrzydła 2800 mm
 • max ciężar skrzydła 200 kg

ALUHAUS 75

ALUHAUS 75

Aluhaus 75 jest profilem stolarki aluminiowej pozwalającym na projektowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcji okien, drzwi oraz witryn. Wysokie parametry izolacyjności termicznej uzyskano poprzez zastosowanie specjalnych wkładów termicznych wsuwanych pomiędzy przekładki termiczne oraz dookoła szyby poprawiając tym izolacyjność profila. W tym systemie zaprojektujemy stolarkę okienną do obiektów budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i wszędzie tam gdzie potrzebujesz solidnych okien aluminiowych

 

BUDOWA

 • profil 3-komorowy o głębokości zabudowy 75 mm (ościeżnica okna i drzwi, skrzydło drzwi), 84 mm (skrzydło okna)
 • przegroda termiczna o szerokości 34 mm (okna) i specjalnym kształcie
 • dodatkowe wkłady podnoszące termoizolacyjność (opcjonalnie)

SZKLENIE

 • max szerokość skrzydła 1600 mm
 • max wysokość skrzydła 2600 mm
 • max ciężar skrzydła 200 kg