Serwis

Okien, bram, drzwi i rolet

image

Serwis i naprawa okien

Locuss – serwis okien powstał z myślą o pogwarancyjnym serwisie okien Klientów Oknoplast. Jesteśmy serwisem specjalizującym się w naprawie oraz konserwacji okien Oknoplast na terenie Warszawy i okolic. Obsługujemy stolarkę okienną w lokalizacjach, takich jak Warszawa-Wawer, Góra Kalwaria, Konstancin, Piaseczno, Pruszków i innych. Oferujemy profesjonalny serwis okien Oknoplast oraz gwarancję na nasze usługi. Nasi serwisanci przechodzą cykliczne szkolenia z naprawy okien i posiadają doświadczenie w montażu okien. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Pogwarancyjny serwis okien i ich naprawa: Dlaczego to takie ważne?

Wysokiej jakości stolarka otworowa to systemy, z zalet których możemy korzystać przez bardzo długi czas. Serwis okien oraz ich fachowa naprawa pozwalają na przedłużenie żywotności stolarki okiennej, przy jednoczesnym zachowaniu jej walorów estetycznych i parametrów użytkowych zbliżonych do parametrów okien nowych.

Jako wykwalifikowany Serwis Okien Oknoplast zapewniamy Klientom najwyższą jakość usług. Naprawa okien realizowana przez naszych Serwisantów to działanie podejmowane zgodnie ze wskazaniami producenta stolarki otworowej. To daje Państwu pewność skutecznego i bezpiecznego działania – po zakończonej naprawie okna są w pełni sprawne, a ich oryginalna konstrukcja pozostaje nienaruszona. Ma to kluczowe znaczenie dla podstawowych parametrów użytkowych skrzydeł okiennych, takich jak ich szczelność oraz właściwości akustyczne.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą usług serwisowych. Obok Serwisu Okien Lucuss oferuje również Serwis Drzwi i Serwis Rolet Zewnętrznych.

Co zyskują Klienci naszych salonów:

 • bezpłatną regulację okien przed wprowadzeniem się do domu

 • preferencyjne warunki finansowe na usługę konserwacji i regulacji okien przed każdym sezonem

image

Serwis okien

Okna to ważny element budynku – to przez nie do wnętrza dociera powietrze, światło, a także ciepło. To również ochrona przed warunkami zewnętrznymi i jak wiele mechanicznych urządzeń potrzebuje konserwacji i serwisu, a czasem wymiany.

Nasza oferta dotyczy następujących usług:

 • Serwis okien PCV oraz aluminiowych
 • Dokonujemy regulacji okien PCV, drewnianych, aluminiowych i drzwi balkonowych,
 • Naprawiamy lub wymieniamy okucia w oknach oraz balkonach,
  – Wymiana zawiasów,
  – Wymiana klamek,
 • Wymieniamy uszczelki w oknach i drzwiach balkonowych,
 • Montujemy i wymieniamy nawiewniki, również nawiewniki antysmogowe
 • Wymieniamy szyby w oknach.
image

Serwis drzwi

Jeśli masz wrażenie, że dawniej Twoje drzwi otwierały i zamykały się lekko, a rachunki za ogrzewanie zimą wzrosły, zastanów się, czy Twoje drzwi nie wymagają regulacji, naprawy lub wymiany. Może to wynikać  zużycia uszczelek, opuszczenia się drzwi na zawiasach.

Nasza oferta dotyczy następujących usług:

 • Naprawa drzwi stalowych, drewnianych i aluminiowych,
 • Regulacja drzwi i konserwacja,
 • Wymiana klamek i wkładek,
 • Wymiana uszczelek,
image

Naprawa rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne z upływem czasu zużywają się co prowadzi do uszkodzeń. Nie oznacza to, iż musimy wymieniać je na nowe. W wielu sytuacjach wystarczy jedynie ich naprawa. Potrzebujesz pomocy technicznej lub naprawy swojej rolety?

Bezpośredni kontakt

Serwis i naprawa okien – świadczymy w następującym obszarze:

OKNA WARSZAWA: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola oraz Żoliborz.

OKNA OKOLICE Warszawy: Błonie, Dębe Wielkie, Józefów, Józefosław, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Nadarzyn, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno,  Piastów, Pruszków, Raszyn, Sulejówek, Wiązowna, Wołomin, Ząbki, Zielonka.