Okna drewniane SOKÓŁKA

Wybierając nasze okna drewniane masz gwarancję nie tylko ich najwyższej jakości, ale także tego, że są przyjazne dla środowiska. Z myślą o Tobie starannie selekcjonujemy drewno, z którego tworzymy okna. Następnie poddajemy je zaawansowanym i sprawdzonym procesom technologicznym, w wyniku czego otrzymujesz trwały produkt najwyższej klasy.

Okna drewniane Sokółka

OKNA DREWNIANE

Miłośnicy naturalnych materiałów nie mają wątpliwości jakie okna drewniane powinni wybrać. Drewno jest ciepłym naturalnym materiałem, przyjemnym w dotyku i wyglądzie. Do produkcji stolarki wykorzystywane jest głównie drewno sosnowe,  dębowe lub meranti.

Okna drewniane - Sokółka

Okna drewniane Elite 92

Perfekcyjna estetyka dzięki łagodnej linii profili. Zwiększona grubość ramy skrzydła i ościeżnicy (92 mm) w połączeniu z energooszczędnym pakietem szybowym sprawia, że współczynnik Uw wynosi 0,8 W/m²K. Zastosowanie trzech uszczelek, w tym jednej na powierzchni termookapnikami ramy, gwarantuje doskonałą szczelność. Rama wykonana z czterech warstw drewna z odpowiednio dobranym, naprzemiennym układem słojów, zapewnia bardzo dużą wytrzymałość.

Więcej informacji >>
Okna drewniane - Sokółka

Okna drewniane Thermo 80

Okno cechują delikatnie zaokrąglone krawędzie profili. Doskonałą izolacyjność cieplną zapewnia gruba, 80-milimetrowa rama skrzydła i ościeżnicy oraz pakiet 3-szybowy. Szczelność gwarantują dwie uszczelki wrębowe i uszczelka krawędziowa. Drewniane ramy są pokryte czterema warstwami lakieru, które zwiększają odporność na warunki atmosferyczne. Możemy je dla Ciebie wykonać w różnych kształtach i kolorach

Więcej informacji >>
Okna drewniane - Sokółka

Okna drewniane – Sokółka PURO

Ascetyczną stylistykę ram podkreślają proste linie i gładkie powierzchnie. Umieszczony od zewnątrz płaski profil aluminiowy przykrywa jednocześnie skrzydło i ramę. Tworzy to efekt  licowanej powierzchni. Okna komponują się z bryłą nowoczesnych budynków i są wyrazem oryginalnego designu, który zachwyca swą wyszukaną delikatnością.Jednocześnie drewniane ramy we wnętrzach sprawiają, że pomieszczenia emanują charakterystycznym ciepłem.

Więcej informacji >>
Okna drewniane - Sokółka

Thermo HS drewniane drzwi tarasowe

ystem przesuwny zapewnia możliwość dogodnego doboru układu skrzydeł i sposobu otwierania. Poza drzwiami przesuwanymi w jednej płaszczyźnie dostępny jest model narożny z ruchomym słupkiem, w którym rozsuniesz całe naroże pomieszczenia zyskując niezwykłą przestrzeń. Drzwi są wygodne w użytkowaniu. Niski próg zapewni Ci komfortowe przejście z wnętrza na zewnątrz. Pomimo dużych rozmiarów, drzwi poruszają się bardzo lekko i cicho. Możesz je przesunąć jedną ręką lub sterować nimi w pełni automatycznie.

Więcej informacji >>
Okna drewniane - Sokółka

Styl Skandynawski

Okna mają prostą, geometryczną formę i smukłe linie. Nietypowy sposób otwierania na zewnątrz gwarantuje nie tylko niezwykłą szczelność. Pozwala również na swobodną aranżację przestrzeni w okolicy okna, gdyż skrzydła nie zabierają miejsca wewnątrz. Tego typu okna znakomicie sprawdzają się także w naszym kraju. Mogą być montowane w domach położonych w miejscach wystawionych na działanie silnego wiatru, takich jak góry, wybrzeże czy otwarte przestrzenie.