OGRODZENIA ŁUPANE

Ogrodzenie łupane GORC nawiązuje swoim wyglądem do kamienia i jest to autorski produkt firmy JONIEC.

Ładne ogrodzenie jest najważniejsze w miejscu, w którym Twoja działka sąsiaduje z ulicą i działkami sąsiadów. Dlatego nie trzeba nikogo przekonywać, iż ogrodzenie powinno nawiązywać stylistycznie do architektury domu.

Wybierz ogrodzenie, które będzie pasowało do Twojego domu. Posiadamy szeroki wybór bloczków betonowych przypominających naturalny kamień. Dzięki naszej ofercie produktowej bez problemu zaaranżujesz ogrodzenie działki.

Ogrodzenia łupane Joniec

Ogrodzenia GORC® de Luxe GL22

Ogrodzenia betonowe GORC de Luxe GL22 charakteryzują się pionowymi i poziomymi spoinami widocznymi na powierzchni łupanych bloczków tworząc unikalną estetykę słupków i podmurówki. W składzie systemu są dwuelementowe bloczki na słupki oraz bloczki na murki. Krawędzie bloczków są fabrycznie łupane, w wyniku czego ułożone bloczki tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania. Technologia mechanicznego łupania nadaje naturalne i niepowtarzalne wyłamania upodabniając betonowy bloczek do naturalnych piaskowców.

Kolorystyka ogrodzenia >>

Ogrodzenia GORC® de Luxe GL38

Ogrodzenie betonowe GORC de Luxe GL38 jest większym odpowiednikiem ogrodzenia betonowego GORC de Luxe GL22. Możliwość łączenia elementów systemów GL22 i GL38 pozwala dopasować i zaaranżować ogrodzenie zgodne z architekturą budynku. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest zastosowanie słupków GORC de Luxe GL38 oraz podmurówki GORC de Luxe GL22. Ogrodzenie budowane w takim układzie tworzą solidną i elegancką całość, która doda charakteru każdej posesji.

Kolorystyka ogrodzenia >>

Ogrodzenia GORC® de Luxe GL22/8

Bloczki ogrodzeniowe GORC de Luxe GL 22/8 to nowy produkt w ofercie ogrodzeń łupanych GORC de Luxe o wysokości 8cm.  Pod uwagę bierzmy to czy materiał, który nam się podoba, będzie pasował do architektury domu i jak wpisze się w okoliczną zabudowę. Co ważne struktura bloczka jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu ogrodzenia służą właścicielom przez długie lata.

Kolorystyka ogrodzenia >>

Ogrodzenia GORC® de Luxe GL38/8

Bloczki ogrodzeniowe GORC de Luxe GL 38/8 to produkt w ofercie ogrodzeń łupanych GORC de Luxe wprowadzony na rynek w 2003 r. o wysokości bloczka 8cm.  Produkt daje klientom dodatkowe możliwości aranżacji własnego ogrodzenia.

Ogrodzenie betonowe GORC zostało 3 razy wyróżnione europejskim certyfikatem JAKOŚĆ ROKU® – w roku 2011, 2014 i 2016, natomiast w 2018 – Certyfikatem HOME ZONE Jakość i Niezawodność

Kolorystyka ogrodzenia >>

Ogrodzenia scratch GORC® Top

Dla osób ceniących sobie klasykę i naturalność dobrym wyborem będą ogrodzenia GORC Top. Zastosowana technologia SCRATCH nadaje powierzchni bloczków niezwykłej łagodności. Delikatne melanże kolorystyczne sprawiają, że ogrodzenie jest wizualnym uzupełnieniem otoczenia budynku, a nie jej centralnym punktem. Dzięki charakterystycznej budowie bloczków słupkowych i murkowych ogrodzenie jest bardzo stabilne i trwałe. System GORC Top to idealne rozwiązanie do wznoszenia wysokich ogrodzeń i murów.

Kolorystyka ogrodzenia >>