FILTRY DO WODY

Żeby woda z kranu nadawała się do picia i miała przyjemny smak, powinna być oczyszczona ze substancji szkodliwych oraz kamienia poprzez filtry do wody. Wybór systemu jest uzależniony od tego z jakiego źródła czerpiesz wodę: studnia własna czy z wodociągu.

Stacja uzdatniania wody

Stacja uzdatniania wody

Stacja uzdatniania to szereg filtrów do wody poprawiających jakość wody dla całego domu. Skuteczne oczyszczenie wody w dużych ilościach wymaga zastosowania odpowiedniego wydajnego urządzenia. Stacja uzdatniania wody zmiękcza wodę, odżelazia i odmangania.

Skład zestawu:

1. Zmiękczacz wody – stosowany w przypadku własnego ujęcia wody, np. studni
– Usuwa z wody żelazo, mangan, sole twardości.

2. Filtr wstępny AQUAPHOR Wiking

– Usuwa z wody związki nierozpuszczone i osady
– Znacząco przedłuża żywotność głównego filtra

3. Filtr wstępny AQUAPHOR Wiking z wkładem węglowym B520-13

Składa się z dwóch współosiowo położonych bloków węglowych o różnym stopniu porowatości. Zewnętrzny blok węglowy usuwa z wody nieprzyjemny zapach, kolor, jony metali ciężkich oraz związki organiczne do 10 μm, a wewnętrzny blok węglowy (5 μm) zatrzymuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Do wody pitnej należy zastosować system odwróconej osmozy AQUAPHOR RO-101S Morion

– Usuwa wszelkie zanieczyszczenia w tym bakterie i wirusy
– Wbudowany 5 litrowy zbiornik na wodę

Więcej informacji >>
Zmiękczacz do wody

Kryształ Quadro HB – filtr podzlewozmywakowy

AQUAPHOR Kryształ B ECO usuwa z wody chlor, metale ciężkie, pestycydy, produkty ropopochodne oraz pozostałe toksyny i alergeny, usuwa zanieczyszczenia do 0,1 mikrona, zachowuje odpowiedni mineralny skład wody.

Filtr  do wody AQUAPHOR Kryształ H Zmiękczający to filtr przeznaczony do uzdatniania oraz zmiękczania wody pitnej w kuchni o podwyższonym stopniu twardości, przygotowywania posiłków oraz napojów. Zastosowane w filtrze wkłady pozwalają na usunięcie z wody większości szkodliwych zanieczyszczeń.

Dzięki zastosowanej opatentowanej technologii filtracji otrzymujemy dużą wydajność filtra i możemy się cieszyć przefiltrowaną wodą.

Więcej informacji >>
Odwrócona osmoza

System odwróconej osmozy – filtr podzlewozmywakowy

System odwróconej osmozy RO-101S Morion rozwiąże wszelkie problemy związane z wodą wodociągową i nie musisz już kupować wody butelkowanej. Niezależnie od jakości wody wodociągowej, Morion skutecznie usunie z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, metale ciężkie, bakterie i wirusy. Zastosowana w systemie membrana skutecznie usunie twardość wody.

Przefiltrowana woda jest całkowicie bezpieczna, miękka i smaczna, idealna do przygotowywania posiłków dla dzieci. System Morion usuwa z wody sole wapnia i magnezu, zapewniając tym samym ochronę i dłuższą żywotność urządzeń gospodarstwa domowego takich jak: czajnik, ekspres do kawy, żelazko, nawilżacz powietrza.

Więcej informacji >>
Filtr do wody do zmywarki i pralki

STIRON – Filtr pralkowo-zmywarkowy

AQUAPHOR Stiron to filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia na urządzeniach gospodarstwa domowego, takich jak pralki i zmywarki. Dzięki optymalnie dobranym składnikom chemicznym, Stiron skutecznie zmiękcza wodę oraz usuwa kamień, który zdążył osadzić się już na elementach grzewczych, zapobiega korozji i pojawieniu się żółtych plam na ubraniach.
Filtr do wody Stiron zmniejsza zużycie i zwiększa wydajność środków piorących.

Więcej informacji >>