Filtry do wody

Niezawodne rozwiązania do wody pitnej pod zlew, które instaluje się w mieszkaniu, domu, firmie, wszędzie tam gdzie jakość wody i jej walory zdrowotne są istotne. Filtry do wody produkowane przez Aquaphor z wykorzystaniem rozwiązań ekologicznych, od lat należą do czołówki najlepszych rozwiązań do filtracji wody oraz jej zmiękczania.

Filtry oraz zmiękczacze do wody

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania przeznaczone do usuwania wszelkich zanieczyszczeń, znajdujących się w wodzie wodociągowej oraz ze studni głębinowej.

Filtr pod zlewozmywak

Doskonałym wyborem do domowych zastosowań filtracji wody należy system z odwróconą osmozą. Spośród wszystkich dostępnych technologii używanych do uzdatniania wody w zastosowaniach domowych odwrócona osmoza gwarantuje najskuteczniejsze oczyszczenie wody. Stosując odwróconą osmozę usuwamy z wody zanieczyszczenia, wirusy i bakterie. Z przefiltrowanej wody podczas podgrzewania nie wytrąca się kamień. Mamy czystą i wzbogaconą w cenne mikroelementy wodę. Sprawdź lokalizacje

Stacja uzdatniania wody

Stacja uzdatniania wody Aquaphor to zmiękczacz, odżeleziacz i odmanganiacz. Stosując to rozwiązanie poprawiamy jakość wody dla całego domu. Skuteczne oczyszczenie wody w dużych ilościach wymaga zastosowania odpowiedniego wydajnego urządzenia. System Aquaphor 550, 800 oraz 1000 charakteryzuje się w pełni zautomatyzowanym procesem pracy oraz bardzo wysokim stopniem redukcji żelaza i niskim zużyciem soli. Urządzenia zostały wyposażone w innowacyjne głowice sterujące optymalizacją procesu regeneracji złoża.