Drzwi wewnętrzne

Podejmując decyzję o zakupie drzwi wewnętrznych do domu, mieszkania czy biura powinniśmy zwracać szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania oraz elegancki wygląd.

Drzwi wewnętrzne - profildoors

Drzwi wewnętrzne PROFILDOORS

Firma PROFILDOORS jest największym producentem drzwi w Europie Wschodniej.

Firma powstała w 2002 roku jako producent komponentów do produkcji drzwi i mebli, a drzwi wewnętrzne weszły do produkcji w 2004 roku. Dziś firma konkuruje z zachodnimi producentami drzwi w Europie i poza jej granicami. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość i osobisty styl dobierz drzwi wewnętrzne, które będą pasowały do Twojego domu. Wybierz drzwi, do produkcji których zostały zastosowane materiały najlepszych światowych producentów przy unikatowym wzornictwie podążającym za światowymi trendami.

Seria U

W kolekcji serii U mamy do wyboru drzwi wewnętrzne o stylistyce klasycznej oraz współczesnej. Kolekcja drzwi ramowych obejmuje 132 modele w 9 kolorach.

Seria L

Dokonując wyboru drzwi z kolekcji serii L wybierasz drzwi wewnętrzne o stylistyce klasycznej oraz współczesnej. Kolekcja drzwi ramowych obejmuje 53 modele w 4 kolorach o wysokim połysku.

Seria N

Seria N wyróżnia się ekskluzywną okleiną w trzech odcieniach dębu. Okleina produkowana wyłącznie dla ProfilDoors. Kolekcja obejmuje 13 modeli drzwi w 3 kolorach.

POBIERZ KATALOG >>

Seria STP

Dokonując wyboru drzwi z kolekcji STP otrzymujemy ekskluzywne wykończenie imitujące teksturę naturalnego drewna. Kolekcja przeznaczona dla osób ceniących minimalizm i zarazem doceniających unikatowy wygląd. W tej serii drzwi wewnętrznych mamy do dyspozycji 29 modeli w 4 kolorach.

Seria XN

W serii XN mamy do wyboru drzwi wewnętrzne o stylistyce klasycznej oraz współczesnym designie. W tej kolekcji mamy do dyspozycji 69 modeli w 6 kolorach.

Seria X

Seria X to kolekcja dwóch stylów: klasycznego oraz retro. Dokonując wyboru drzwi wewnętrznych z tej kolekcji masz możliwość wymiany poszczególnych elementów w przypadku uszkodzenia (bez konieczności wymiany całego skrzydła). Obecnie kolekcja obejmuje 69 modeli w 11 kolorach.

POBIERZ KATALOG >>

Seria E

Kolekcja serii E to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie drzwi ramowych o gładkiej powierzchni. Kolekcja obejmuje 24 modele drzwi w 9 kolorach.

Seria LK

Kolekcja drzwi ramowych serii LK została opracowana w Niemczech. Do wyboru mamy drzwi o wysokim połysku o stylistyce klasycznej oraz współczesnej. Kolekcja drzwi ramowych obejmuje 17 modeli w 4 kolorach.

Seria NK

Seria NK to kolekcja drzwi ramowych z powłoką polipropylenową o najnowszej ekskluzywnej strukturze, doskonale imitującą dąb naturalny. Kolekcja obejmuje 8 modeli w 3 kolorach.

POBIERZ KATALOG >>

Seria STK

Dokonując wyboru drzwi z kolekcji STK otrzymujemy ekskluzywne wykończenie imitujące teksturę naturalnego drewna. Mamy do wyboru drzwi wewnętrzne o matowej wyraźnej strukturze oraz o gładkiej lakierowanej powierzchni. Kolekcja drzwi obejmuje 29 modeli w 4 kolorach.

Seria ZN

Kolekcja drzwi ZN to kolekcja drzwi ramowych z powłoką polipropylenową o najnowszej ekskluzywnej strukturze oraz okleinie imitującej dąb naturalny. W ofercie znajduje się duży wybór drzwi w klasycznym stylu jak i o nowoczesnych wzorach. Kolekcja obejmuje 25 modeli drzwi w 6 kolorach.

Seria Z

Kolekcja drzwi serii Z obejmuje szeroką gamę ramowych drzwi wewnętrznych. Kolekcja charakteryzuje się innowacyjnym ekskluzywnym aluminiowym wykończeniem na krawędziach skrzydła. Kolekcja obejmuje 18 modeli drzwi w 5 kolorach.

POBIERZ KATALOG >>

Seria VG

Kolekcja drzwi serii VG to drzwi wewnętrzne w klasie premium. Charakteryzują się wysokim i wręcz lustrzanym połyskiem. Drzwi posiadają ochronną powłokę lakieru, która chroni przed przecieraniem, zarysowaniem i blaknięciem. Kolekcja obejmuje 12 modeli drzwi w 3 kolorach.

Seria SMK

Drzwi z kolekcji SMK to drzwi o luksusowej głębi matu i miękkiej przyjemnej powierzchni. Do wykończenia dekoracyjnego powierzchni mogą zostać wykorzystane elementy skóry oraz kamienia.  Kolekcja obejmuje 21 modeli drzwi w 5 kolorach.

POBIERZ KATALOG >>