Drzwi wewnętrzne

Podejmując decyzję o zakupie drzwi wewnętrznych do domu, mieszkania czy biura powinniśmy zwracać szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania oraz elegancki wygląd.

image

Drzwi wewnętrzne PROFILDOORS

Firma PROFILDOORS jest największym producentem drzwi w Europie Wschodniej.

Firma powstała w 2002 roku jako producent komponentów do produkcji drzwi i mebli, a drzwi wewnętrzne weszły do produkcji w 2004 roku. Dziś firma konkuruje z zachodnimi producentami drzwi w Europie i poza jej granicami. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość i osobisty styl dobierz drzwi wewnętrzne, które będą pasowały do Twojego domu. Wybierz drzwi wewnętrzne, do produkcji których zostały zastosowane materiały najlepszych światowych producentów przy unikatowym wzornictwie podążającym za światowymi trendami.

Seria U

image

W kolekcji serii U mamy do wyboru drzwi wewnętrzne o stylistyce klasycznej oraz współczesnej. Kolekcja drzwi ramowych obejmuje 132 modele w 9 kolorach.

Seria L

image

Dokonując wyboru drzwi z kolekcji serii L wybierasz drzwi wewnętrzne o stylistyce klasycznej oraz współczesnej. Kolekcja drzwi ramowych obejmuje 53 modele w 4 kolorach o wysokim połysku.

Seria N

image

Seria N wyróżnia się ekskluzywną okleiną w trzech odcieniach dębu. Okleina produkowana wyłącznie dla ProfilDoors. Kolekcja obejmuje 13 modeli drzwi w 3 kolorach.

Seria STP

image

Dokonując wyboru drzwi z kolekcji STP otrzymujemy ekskluzywne wykończenie imitujące teksturę naturalnego drewna. Kolekcja przeznaczona dla osób ceniących minimalizm i zarazem doceniających unikatowy wygląd. W tej serii drzwi wewnętrznych mamy do dyspozycji 29 modeli w 4 kolorach.

Seria XN

image

W serii XN mamy do wyboru drzwi wewnętrzne o stylistyce klasycznej oraz współczesnym designie. W tej kolekcji mamy do dyspozycji 69 modeli w 6 kolorach.

Seria X

image

Seria X to kolekcja dwóch stylów: klasycznego oraz retro. Dokonując wyboru drzwi wewnętrznych z tej kolekcji masz możliwość wymiany poszczególnych elementów w przypadku uszkodzenia (bez konieczności wymiany całego skrzydła). Obecnie kolekcja obejmuje 69 modeli w 11 kolorach.

Seria E

image

Kolekcja serii E to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie drzwi ramowych o gładkiej powierzchni. Kolekcja obejmuje 24 modele drzwi w 9 kolorach.

Seria LK

image

Kolekcja drzwi ramowych serii LK została opracowana w Niemczech. Do wyboru mamy drzwi o wysokim połysku o stylistyce klasycznej oraz współczesnej. Kolekcja drzwi ramowych obejmuje 17 modeli w 4 kolorach.

Seria NK

image

Seria NK to kolekcja drzwi ramowych z powłoką polipropylenową o najnowszej ekskluzywnej strukturze, doskonale imitującą dąb naturalny. Kolekcja obejmuje 8 modeli w 3 kolorach.

Seria STK

image

Dokonując wyboru drzwi z kolekcji STK otrzymujemy ekskluzywne wykończenie imitujące teksturę naturalnego drewna. Mamy do wyboru drzwi wewnętrzne o matowej wyraźnej strukturze oraz o gładkiej lakierowanej powierzchni. Kolekcja drzwi obejmuje 29 modeli w 4 kolorach.

Seria ZN

image

Kolekcja drzwi ZN to kolekcja drzwi ramowych z powłoką polipropylenową o najnowszej ekskluzywnej strukturze oraz okleinie imitującej dąb naturalny. W ofercie znajduje się duży wybór drzwi w klasycznym stylu jak i o nowoczesnych wzorach. Kolekcja obejmuje 25 modeli drzwi w 6 kolorach.

Seria Z

image

Kolekcja drzwi serii Z obejmuje szeroką gamę ramowych drzwi wewnętrznych. Kolekcja charakteryzuje się innowacyjnym ekskluzywnym aluminiowym wykończeniem na krawędziach skrzydła. Kolekcja obejmuje 18 modeli drzwi w 5 kolorach.

Seria VG

image

Kolekcja drzwi serii VG to drzwi wewnętrzne w klasie premium. Charakteryzują się wysokim i wręcz lustrzanym połyskiem. Drzwi posiadają ochronną powłokę lakieru, która chroni przed przecieraniem, zarysowaniem i blaknięciem. Kolekcja obejmuje 12 modeli drzwi w 3 kolorach.

Seria SMK

image

Drzwi z kolekcji SMK to drzwi o luksusowej głębi matu i miękkiej przyjemnej powierzchni. Do wykończenia dekoracyjnego powierzchni mogą zostać wykorzystane elementy skóry oraz kamienia.  Kolekcja obejmuje 21 modeli drzwi w 5 kolorach.