Okna

Inspiracje współczesnymi trendami architektonicznymi i najwyższa precyzja wykonania widoczne są w każdym detalu okien OKNOPLAST. Dzięki temu nasze produkty cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w wielu krajach.

OKNA

Nasi specjaliści dbają o to, aby nasze okna były niepowtarzalne i dopracowane w każdym calu. Dbamy o jakość naszych okien na każdym etapie produkcji. Nasze okna poddajemy ciągłym testom, abyś mógł się cieszyć dobrym wyborem przez lata.

Okno PIXEL

Okna Pixel swoją olbrzymią popularność zyskały w głównej mierze za sprawą nowoczesnej, smukłej i pozbawionej zaokrągleń konstrukcji. Dopracowana konstrukcja okna pozwoliła nam umieścić w oknach Pixel duże przeszklenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze zyskuje większą ilość światła słonecznego. Wybierając okna Pixel nawet najbardziej typowa architektura budynku nabiera oryginalnego designu i wyróżnia go na tle innych domów. Do podkreślenia wyjątkowości wymarzonego domu oddajemy do dyspozycji szeroką paletę kolorystyczną oklein. Możesz samodzielnie dopasować do okiennych skrzydeł – ciemne lub jasne, jednolite lub zróżnicowane odcienie. Wybór należy do Ciebie. My gwarantujemy wysoką jakość i niepowtarzalność, która sprawdzi się w absolutnie każdym domu.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Nasi Klienci są zgodni, że okna Prolux zapewniają zaskakująco dużą powierzchnię szyby, a ta z kolei odpowiada za jasność we wnętrzach. Wszystko to zasługa maksymalnie dużych przeszkleń, stworzonych na bazie najlepszego szkła, przepuszczającego odpowiednią ilość światła i odpornego na docierający z zewnątrz hałas, nawet jeśli w pobliżu przebiega najbardziej ruchliwa ulica. Badania dowodzą, że Prolux to nawet 22% więcej światła w pomieszczeniach niż w przypadku tradycyjnych okien PCV dostępnych na rynku. Jednak na tym nie kończymy – okna Prolux to również niezwykła wygoda, o której decyduje udoskonalony system otwierania i umieszczony w nich zestaw akcesoriów, wśród których można znaleźć wyprofilowane, eleganckie klamki i nowoczesne okucia. Właśnie dzięki temu, okna Prolux są niezwykle oryginalne i praktyczne, a przy tym doskonale spełniają powierzoną im rolę zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i dużych domkach jednorodzinnych.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Okna powinny w jak największym stopniu zmniejszać straty cieplne. Okna Winergetic Premium nie tylko je zmniejszają, ale likwidują, a to z kolei zasługa niezwykle trwałej, solidnej konstrukcji wynikającej z autorskiego, przemyślanego w każdym calu projektu stworzonego przez nasz zespół. Za tak dobre wyniki odpowiadają m.in. sama konstrukcja, w której umieściliśmy nowoczesne elementy, takie jak na przykład uszczelnienia EDMG, które zachowują ciepło we wnętrzu domu tak samo skutecznie w przypadku letnich upałów, czy zimowych mrozów. W oknach Winergetic Premium umieściliśmy również nowoczesne pakiety szybowe, które osadzone w ramach o zaokrąglonym kształcie potęgują również ogólne piękno okien.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Bezpieczeństwo domu to absolutny priorytet dla wszystkich naszych Klientów – doskonale o tym wiemy, dlatego zadbaliśmy o ofertę specjalnie z myślą o nich. Do Twojej dyspozycji oddajemy okna Winergetic Premium Passive, zapewniające ochronę nie tylko przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, ale również przed niekorzystnym działaniem czynników pogodowych i ewentualnymi próbami włamań. Winergetic Premium Passive dbają o to zarówno w okresie największych mrozów jak i fali letnich upałów. Dlaczego okna Winergetic Premium Passive działają tak skuteczne? Wszystko dzięki najlepszym materiałom, z których zostały wykonane, a także dzięki dodatkowym okuciom, uszczelnieniom i wzmocnionemu pakietowi szybowemu. To doskonały przykład trwałego okna, które wytrzyma zarówno najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne, jak i próby włamań nawet najbardziej zuchwałych włamywaczy. Zaufaj oknom Winergetic Premium Passive – one ochronią dom za Ciebie.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC STANDARD

Użytkownicy ceniący sobie w wyglądzie klasykę okien przy jednoczesnym nacisku na ich parametry cieplne mają do dyspozycji Winergetic Standard.  Co je wyróżnia? Okna posiadają ponadczasowy, klasyczny wygląd o niezwykle trwałej i solidnej konstrukcji. Na dobre wyniki utrzymania wysokiej izolacji termicznej wpływa zastosowany nowoczesny i dedykowany pakiet szybowy oraz dodatkowa uszczelka. Zastosowany pakiet szybowy spełnia również zwiększoną ochronę przed hałasem. Dzięki takim rozwiązaniom jak obniżony próg balkonowy lub specjalne zamknięcie drzwi balkonowych z zewnątrz, okna Winergetic Standard spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Dla użytkowników, którzy na pierwszym miejscu stawiają klasyczny wygląd okien, uniwersalność i solidność ich wykonania, stworzyliśmy okna Koncept. Co je wyróżnia? To stolarka, która w idealny sposób łączy nowoczesny, minimalistyczny styl z parametrami technicznymi o optymalnej wartości. Dzięki tym rozwiązaniom, okna Koncept zapewniają zarówno atrakcyjną izolację termiczną, akustyczną, bezpieczeństwo, jak i design zgodny ze współczesnymi trendami. Przy tym, okna Koncept doskonale łączą się z drzwiami tarasowymi HST, tworząc połączenie o największych przeszkleniach i aranżacyjnym minimalizmie godnym nawet najbardziej nowoczesnych wnętrz. Dzięki oknom Koncept zyskasz zarówno stylowy design, jak i komfort wynikający ze spokoju o parametry Cieplne swojego domu.

Więcej informacji >>