Okna

Inspiracje współczesnymi trendami architektonicznymi i najwyższa precyzja wykonania widoczne są w każdym detalu okien OKNOPLAST. Dzięki temu nasze produkty cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w wielu krajach.

OKNA

Nasi specjaliści dbają o to, aby nasze okna były niepowtarzalne i dopracowane w każdym calu. Dbamy o jakość naszych okien na każdym etapie produkcji. Nasze okna poddajemy ciągłym testom, abyś mógł się cieszyć dobrym wyborem przez lata.

Okno PRISMATIC

Okna Prismatic to optymalne rozwiązanie zapewniające równowagę pomiędzy wysoką jakością i nowoczesną formą. Okno jest połączeniem klasycznego wyglądu ze zwiększonym przeszkleniem dziki czemu sprawia, że wizualnie jest lżejsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz klasyczny profil i więcej światła. Większe przeszklenia sprawiają, iż uzyskujemy wyższe parametry cieplne i tym samym przyczyniamy się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery.

PRISMATIC to autorski produkt najwyższej jakości zapewniający więcej ciepła, wyjątkowy design i wysokie właściwości ekologiczne.
Optymalny wybór dla wymagających technicznie i doceniających wizualnie.

Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okna Pixel swoją olbrzymią popularność zyskały w głównej mierze za sprawą nowoczesnej, smukłej i pozbawionej zaokrągleń konstrukcji. Dopracowana konstrukcja okna pozwoliła nam umieścić w oknach Pixel duże przeszklenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze zyskuje większą ilość światła słonecznego. Wybierając okna Pixel nawet najbardziej typowa architektura budynku nabiera oryginalnego designu i wyróżnia go na tle innych domów. Do podkreślenia wyjątkowości wymarzonego domu oddajemy do dyspozycji szeroką paletę kolorystyczną oklein. Możesz samodzielnie dopasować do okiennych skrzydeł – ciemne lub jasne, jednolite lub zróżnicowane odcienie. Wybór należy do Ciebie. My gwarantujemy wysoką jakość i niepowtarzalność, która sprawdzi się w absolutnie każdym domu.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Nasi Klienci są zgodni, że okna Prolux zapewniają zaskakująco dużą powierzchnię szybowa, a ta z kolei odpowiada za jasność we wnętrzach. Wszystko to zasługa maksymalnie dużych przeszkleń, stworzonych na bazie najlepszego szkła, przepuszczającego odpowiednią ilość światła i odpornego na docierający z zewnątrz hałas, nawet jeśli w pobliżu przebiega najbardziej ruchliwa ulica. Badania dowodzą, że Prolux to nawet 22% więcej światła w pomieszczeniach niż w przypadku tradycyjnych okien PCV dostępnych na rynku. Jednak na tym nie kończymy – okna Prolux to również niezwykła wygoda, o której decyduje udoskonalony system otwierania i umieszczony w nich zestaw akcesoriów, wśród których można znaleźć wyprofilowane, eleganckie klamki i nowoczesne okucia. Właśnie dzięki temu, okna Prolux są niezwykle oryginalne i praktyczne, a przy tym doskonale spełniają powierzoną im rolę zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i dużych domkach jednorodzinnych.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Okna powinny w jak największym stopniu zmniejszać straty cieplne. Okna Winergetic Premium nie tylko je zmniejszają, ale likwidują, a to z kolei zasługa niezwykle trwałej, solidnej konstrukcji wynikającej z autorskiego, przemyślanego w każdym calu projektu stworzonego przez nasz zespół. Za tak dobre wyniki odpowiadają m.in. sama konstrukcja, w której umieściliśmy nowoczesne elementy, takie jak na przykład uszczelnienia EDMG, które zachowują ciepło we wnętrzu domu tak samo skutecznie w przypadku letnich upałów, czy zimowych mrozów. W oknach Winergetic Premium umieściliśmy również nowoczesne pakiety szybowe, które osadzone w ramach o zaokrąglonym kształcie potęgują również ogólne piękno okien.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Bezpieczeństwo domu to absolutny priorytet dla wszystkich naszych Klientów – doskonale o tym wiemy, dlatego zadbaliśmy o ofertę specjalnie z myślą o nich. Do Twojej dyspozycji oddajemy okna Winergetic Premium Passive, zapewniające ochronę nie tylko przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, ale również przed niekorzystnym działaniem czynników pogodowych i ewentualnymi próbami włamań. Winergetic Premium Passive dbają o to zarówno w okresie największych mrozów jak i fali letnich upałów. Dlaczego okna Winergetic Premium Passive działają tak skuteczne? Wszystko dzięki najlepszym materiałom, z których zostały wykonane, a także dzięki dodatkowym okuciom, uszczelnieniom i wzmocnionemu pakietowi szybowemu. To doskonały przykład trwałego okna, które wytrzyma zarówno najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne, jak i próby włamań nawet najbardziej zuchwałych włamywaczy. Zaufaj oknom Winergetic Premium Passive – one ochronią dom za Ciebie.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Dla użytkowników, którzy na pierwszym miejscu stawiają klasyczny wygląd okien, uniwersalność i solidność ich wykonania, stworzyliśmy okna Koncept. Co je wyróżnia? To stolarka, która w idealny sposób łączy nowoczesny, minimalistyczny styl z parametrami technicznymi o optymalnej wartości. Dzięki tym rozwiązaniom, okna Koncept zapewniają domowi zarówno atrakcyjną izolacyjność termiczną, akustyczną, bezpieczeństwo, jak i design zgodny ze współczesnymi trendami. Przy tym, okna Koncept doskonale łączą się z drzwiami tarasowymi HST, tworząc połączenie o największych przeszkleniach i aranżacyjnym minimalizmie godnym nawet najbardziej nowoczesnych wnętrz. Dzięki oknom Koncept zyskasz zarówno stylowy design, jak i komfort wynikający ze spokoju o parametry Cieplne swojego domu.

Więcej informacji >>