Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe i balkonowe OKNOPLAST są zróżnicowane zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i estetycznych. Przy tym, gwarantują Klientom wygodne i bezpieczne wyjście oraz większą ilość światła we wnętrzu domu. Ta optycznie go powiększa i rozjaśnia nawet najciemniejszy kąt pokoju.

Drzwi tarasowe Oknoplast

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to nasza autorska konstrukcja, która pozwala na tworzenie bardzo dużych przeszkleń, bezpiecznych progów i wyjścia, zarówno na taras, balkon, jak i do ogrodu. Oferujemy niekonwencjonalny design, będący odpowiedzią na aktualne trendy architektoniczne oraz działanie, które będzie tak samo wygodne przez lata efektywnego użytkowania.

Drzwi tarasowe - HST Premium

Drzwi HST Premium

HST Premium to rozwiązanie idealne do dużych pomieszczeń z równie dużym tarasem. Jeśli posiadasz taras, koniecznie zapoznaj się z tym modelem. Za sprawą udoskonalonej budowy drzwi HST Premium masz do dyspozycji wyjście o szerokości do 6,5 m wprowadzające do wnętrza jeszcze większą ilość światła. Całości dopełnia nowoczesny system działania i specjalne okucia, które sprawiają, że do obsługi drzwi HST Premium potrzeba niewielkiego nakładu sił. Tego rodzaju drzwi może obsługiwać nawet dziecko. To maksymalnie duży komfort użytkowania.

Więcej informacji >>
Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST

Drzwi HST dedykujemy wnętrzom o odrobinę mniejszym metrażu – w takich warunkach sprawdzają się w każdym domku jednorodzinnym z wyjściem na taras lub do ogrodu. W odróżnieniu od tradycyjnego balkonu duże przeszklenia pozwolą się Tobie cieszyć widokiem ogrodu i czerpać radość z maksymalnie rozjaśnionego wnętrza. Przy tym, za sprawą udoskonalonego systemu otwierania i zamykania posłużą Ci na długie lata.

Więcej informacji >>
Drzwi tarasowe - przesuwne PSK

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Posiadasz mieszkanie o niewielkim metrażu? To mit, że małego metrażu nie można skomponować z przesuwnymi drzwiami balkonowymi. Drzwi PSK i PSK-Z zaprzeczają temu w 100%. To właśnie w nich zastosowaliśmy smuklejsze skrzydła, solidniejsze ramy i system uchylno-przesuwny, który umożliwia osiągnięcie aż 1,6-metrowej szerokości. W tym rozwiązaniu znajdziesz dodatkowe uszczelnienia i maksymalne powierzchnie szyb, które wpuszczają do wnętrza tyle światła, ile tylko potrzebujesz. To ważne, ponieważ drzwi PSK i PSK-Z zapewniają odpowiednią ilość atrakcyjnego i zdrowego światła słonecznego oraz zadbają o to, żebyś się cieszył ciepłem w domu.

Więcej informacji >>
Drzwi tarasowe PSK

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Interesuje Cię przede wszystkim minimalizm i komfort użytkowania? PSK Atrium to piękno prostych form. Idealnie sprawdzą się w przypadku modnych wnętrz skandynawskich, potęgując ogólny design Twojego domu. Drzwi tarasowe PSK Atrium nadają wnętrzom świeżości nie tylko za sprawą większej ilości światła, ale również samego koloru w jakim została stworzona cała konstrukcja. Do tego, drzwi tarasowe PSK Atrium dbają o to, aby do wnętrz nie wdarło się zimno. Warto zaufać temu modelowi, który choć niepozorny, doskonale sprawdza się w absolutnie każdych warunkach.

Więcej informacji >>