Drzwi drewniane

Drewno, które jeszcze kilka lat temu kojarzone było z materiałem nietrwałym, podatnym na zmienne warunki atmosferyczne jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych przez projektantów i architektów materiałem. Aktualnie kojarzy się z pięknem, wyjątkowym designem, ciepłem oraz powrotem do natury. Drewno jest stosowane zarówno do wystroju wnętrz, jak również na zewnątrz – drzwi, okna, tarasy, elewacje i wiele innych zastosowań.

DRZWI DREWNIANE

Coraz częściej przy wyborze drzwi można zauważyć trend ukierunkowany na poszanowanie środowiska naturalnego, czyli m.in. wykorzystanie odnawialnych i biodegradowalnych surowców oraz recykling. Producenci oferują pełną gamę kolorów lazurowych i kryjących, a także wykończenia w postaci okładzin aluminiowych, spieków kwarcowych czy stali kortenowskiej.

Drzwi Agmar

Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój. Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej. Przystępna cena powoduje, że oferta jest zdecydowanie konkurencyjna przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów użytkowych. W katalogu są zaprezentowane jedynie najczęściej produkowane modele drzwi. Producent jest otwarty na indywidualne wykonanie drzwi z projektu Klienta.

AGMAR – KATALOG >>

Drzwi Cal

Firma CAL jest doświadczoną firmą rodzinną przestrzegającą wartości uniwersalne, które nie podlegają modom czy trendom marketingowym. Wyznawane wartości przekładają się na rzetelne informacje o produkowanych produktach potwierdzone licznymi certyfikatami. Oferta CAL charakteryzuje się bogatym portfolio ponadczasowych wzorów drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Firma ciągle doskonali swój produkt i wprowadza innowacyjne rozwiązania, takie jak wręg antywyważeniowy, termiczna osłona podproża (TOP®) czy sterowanie zdalne, które później stają się standardem na rynku.

CAL – KATALOG >>